Nowy numer 49/2020 Archiwum

Jak pełnić Bożą wolę wyjaśni ks. Krzysztof Kralka

W pierwszy weekend kwietnia w Lublinie odbędą się wyjątkowe rekolekcje halowe, które poprowadzi dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Rekolekcje, które poprowadzi ks. Krzysztof Kralka odbędą się pod hasłem "Szkoła pełnienia woli Bożej". 800 osób przez dwa dni w przestronnej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 52 na Felinie będzie słuchać konferencji oraz trwać na modlitwie uwielbienia wraz z zespołem Razem za Jezusem. 

- Poprzez szereg konferencji i modlitw, będziemy mogli wspólne zobaczyć czym jest wola Boża w życiu chrześcijanina, jak ją rozeznawać oraz co jest istotą pełnienia jej w życiu codziennym - mówi ksiądz Kralka. - Pierwsze rekolekcje halowe, które zorganizowaliśmy jesienią w Lublinie wraz ze wspólnotą Przyjaciele Oblubieńca, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Napływały do nas liczne zapytania o kolejne tego typu rekolekcje. Tym razem po „Modlitwie głębi” czas wyruszyć do szkoły - „Szkoły pełnienia woli Bożej” - stwierdza ks. Krzysztof. - To bardzo ważne zagadnienia w naszym życiu duchowym, jeżeli chcemy wzrastać w wierze na poważnie, dlatego tym goręcej zapraszam!.

Rekolekcje odbędą się 7 i 8 kwietnia. Posługa głoszenia Słowa Bożego, połączona będzie z modlitwą uwielbienia, której będzie towarzyszył ewangelizacyjny zespół Razem za Jezusem oraz modlitwą o uzdrowienie. - Znaczna część rekolekcji będzie poświęcona istocie życia zgodnego z Bożą wolą na drodze swojego powołania. Będzie także o tym, w czym należy poddawać się woli Bożej oraz czy jej pełnienie musi oznaczać coś trudnego – zachęca ksiądz Krzysztof.

Rekolekcje organizowane są za zgodą i błogosławieństwem Metropolity Lubelskiego arcybiskupa Stanisława Budzika. Zapisy trwają. Wszyscy chętni by wziąć udział w rekolekcjach zaproszeni są do nadsyłania zgłoszeń poprzez formularz elektroniczny na stronie internetowej www.snepallotyni.pl lub zapisywania się w biurze Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca od poniedziałku do piątku od 8 do 16 (al. Warszawska 31 - przy kościele Wieczerzy Pańskiej).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama