Nowy numer 23/2020 Archiwum

Najpierw ks. Pawlukiewicz, potem prymas Polski

Obaj duchowni pojawią się w marcu na KUL. Pierwszy poprowadzi konferencję o duchowości mężczyzny i kobiety, a drugi tegoroczne rekolekcje wielkopostne w kościele akademickim.

Spotkanie z cyklu „Duchowość Kobiety i Mężczyzny” zatytułowane: „Kobieta i Mężczyzna duchowy Mount Everest” poprowadzi ks. Piotr Pawlukiewicz, w najbliższy wtorek 6 marca o godz. 20.00. Odbędzie się ono w Sali 408 Centrum Transferu Wiedzy.

Najpierw ks. Pawlukiewicz, potem prymas Polski   Tegoroczne rekolekcje wielkopostne poprowadzi prymas Polski - abp Wojciech Polak Roman Koszowski /Foto Gość Z kolei Rekolekcje Wielkopostne w kościele akademickim KUL odbędą się zgodnie z tradycją w piątym tygodniu Wielkiego Postu. Zapraszamy na konferencje i nauki rekolekcyjne od 19 do 21 marca. Będą one zatytułowane: „Aby nie ostygły nam serca”. Rekolekcje wygłosi abp Wojciech Polak, prymas Polski. Prowadzący został zaproszony w związku z jubileuszem 100-lecia KUL.

Dla narzeczonych istotną informacją będzie zapewne termin kursów przedmałżeńskich. Obecnie trwa druga seria Akademickiego Kursu Przedmałżeńskiego, kolejny rozpocznie się 16 kwietnia i potrwa do 23 czerwca.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama