Nowy numer 21/2020 Archiwum

A może chcesz zostać księdzem?

Do 1 kwietnia trwają zapisy na powołaniowe dni skupienia w lubelskim Seminarium Duchownym. Trzeba zabrać ze sobą Pismo Święte i różaniec.

Tym razem to Wielkanocne Dni Skupienia dla młodych mężczyzn. Aby wziąć udział w skupieniu, modlitwie i poznaniu seminarium duchownego w dniach od 2 do 3 kwietnia należy się uprzednio zapisać drogą mailową lub telefonicznie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Trzeba mieć też ukończone 16 lat.

Dni skupienia to okazja do przemyśleń i szukania odpowiedzi na nurtujące młodego człowieka pytania.

Początek Wielkanocnych Dni Skupienia 2 kwietnia o godz. 18.30 w budynku seminarium przy ul. Wyszyńskiego 6 w Lublinie. Zakończenie następnego dnia o godz. 13.00. Należy zabrać ze sobą Pismo Święte i różaniec.

Zgłoszenia potrwają do 1 kwietnia. Zapisy drogą mailową: p.bartoszewski@diecezja.lublin.pl lub telefonicznie: 504 189 348.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama