Nowy numer 22/2020 Archiwum

Życzenia abp. Stanisława Budzika dla Czytelników "Gościa Niedzielnego"

Metropolita lubelski: Wszystkim Pracownikom i Czytelnikom lubelskiego "Gościa Niedzielnego” z serca błogosławię!

Drodzy Czytelnicy lubelskiego "Gościa Niedzielnego!

Pierwszego dnia po zmartwychwstaniu, Chrystus stanął pośród swoich uczniów. Wystraszonym pokazał przebite ręce i przeszyty włócznią bok. A potem powiedział: „Pokój Wam! Weźmijcie Ducha Świętego!” (por. J 20,21-22).

Duch Święty jest najcenniejszym Darem, jaki Chrystus zmartwychwstały daje swoim uczniom. Jest Darem, który zawiera w sobie równocześnie zadanie: „Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam!” (J 20,22).

Owocem zaś Ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. (Ga 5,22-23)

Z okazji zbliżających się Świąt Paschalnych proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia. Niech Duch Święty, którego mocą Bóg Ojciec wskrzesił z martwych Jezusa, umacnia naszą miłość oraz buduje jedność i pokój.

Mocni Jego darami, wydajmy Jego owoce i nieśmy jak Apostołowie całemu światu Radosną Nowinę o zmartwychwstaniu Chrystusa i zwycięstwie dobra nad złem.

Wszystkim Pracownikom i Czytelnikom „Lubelskiego Gościa Niedzielnego” z serca błogosławię!

 

+ Stanisław Budzik

Lublin, Wielkanoc 2018 r.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama