Nowy numer 38/2018 Archiwum

Nasi księża piłkarze zagrają w finale pocieszenia

Po zaciętych meczach fazy grupowej reprezentacja księży z Lubelszczyzny rozegra dziś ważny mecz.

W XIV Mistrzostwach Polski Księży w Futsalu bierze udział 20 drużyn.

Drużynę z archidiecezji lubelskiej reprezentują: ks. Paweł Bartoszewski - bramkarz (prefekt MSD), ks. Piotr Chmielecki SCJ z parafii Dobrego Pasterza w Lublinie, ks. Paweł Jasina z Towarzystwa Chrystusowego, ks. Adrian Komorowski z parafii Rozesłania Apostołów w Chełmie, ks. Leszek Sałaga z parafii św. Antoniego w Lublinie, ks. Sławomir Jargieło z parafii św. Jadwigi w Lublinie, ks. Paweł Kościuk z parafii MB Nieustającej Pomocy w Lubartowie, ks. Michał Baiński z parafii św. Józefa w Kraśniku, ks. Damian Matysiak z parafii MB Różańcowej w Puławach, ks. Michał Bijak z parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła i MB Różańcowej w Kaniem oraz kapitan drużyny ks. Emil Kancir z parafii św. Jan Pawła II w Lublinie.

Wczoraj odbyły się rozgrywki grupowe. Drużyna ks. Emila Kancira znalazła się w grupie z Pelplinem, Zamościem, Gdańskiem oraz Wrocławiem. Po trudnych meczach w grupie udało się pokonać wysoko Wrocław (6:0), niestety dwa pechowe mecze z Zamościem i Pelplinem przekreśliły możliwość walki o wyższe miejsca. - Z naszej grupy do finału trafił Gdańsk i Zamość - informuje ks. Emil.

W rezultacie drużna z Lubelszczyzny powalczy dziś w tzw. finale pocieszenia o 9. miejsce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma