Nowy numer 3/2021 Archiwum

Dołącz do Chóru dla Jezusa

Już 31 maja w centrum życia wielu miast znajdzie się Najświętszy Sakrament. W Lublinie razem z innymi muzykami na scenie będzie Go uwielbiał 100 - osobowy chór. Można do niego dołączyć.

Chór dla Jezusa  to wyjątkowa formacja, stuosobowa grupa ludzi, których pasją jest śpiewanie, i którzy przez prawie dwa tygodnie spotykają się na próbach, aby w wieczór Bożego Ciała stanąć na scenie i wspólnie z Gospel Rain oraz z pozostałymi wykonawcami, poprowadzić uwielbienie, by ogłaszać chwałę Bożą.

Tak będzie i tym razem podczas 16. już Koncertu Chwały. - Już dziś zapraszamy was do udziału w tym wydarzeniu, zachęcając do bacznego śledzenia naszego profilu - informuje zespół Gospel Rain, który od początku współtworzy to wyjątkowe wydarzenie. 

Nabór do Chóru trwać będzie w dniach 4 - 13 maja za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeń, który zostanie udostępniony na początku maja.

Wszyscy zgłoszeni do udziału w chórze, zostaną poinformowani o wyborze  w dniu 15 maja.

Warsztaty dla Chóru dla Jezusa będą odbywać się w dniach:21 maja, 23, 25 i 28 maja. Próba generalna przed Koncertem Chwały odbędzie się 30 maja. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama