Nowy numer 09/2024 Archiwum

Krzysztof, Wojciech i Piotr Cugowscy zagrają podczas Koncertu Chwały w Lublinie

31 maja wieczorem, na scenie na pl. Zamkowym pojawi się także 100-osobowy Chór dla Jezusa i Gospel Rain. Będzie to wydarzenie artystyczne i modlitewne.

Na 16. Koncercie Chwały w Lublinie wystąpią Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy. Na scenie pojawi się także 100-osobowy Chór dla Jezusa i Gospel Rain. Całe wydarzenie podzielone zostanie na cztery części: ogień, woda, wiatr i światło. - Te części będą nawiązywały bezpośrednio do przeżyć liturgicznych. Będzie miejsce, by wyznać swoją wiarę czy nawiązać do sakramentu Chrztu św. - wyjaśnia ks. Ładniak.

Początek koncertu 31 maja o 19.30 na placu Zamkowym w Lublinie. Tegoroczny koncert po raz drugi odbędzie się na pl. Zamkowym. Jego hasłem są słowa św. Pawła „Owocem Ducha jest Miłość”. - Tytuł jest naturalnie powiązany z przeżywanym w Kościele rokiem Ducha Świętego - wyjaśnia ks. Ładniak.

Natomiast wcześniej, o godz. 10.00, wyruszy z archikatedry procesja Bożego Ciała, a o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem metropolity lubelskiego.

Czytaj także:

16. Koncert Chwały i... same niespodzianki

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy