Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wcześniej ks. Pawlukiewicz – teraz o. Adam Szustak

Spotkanie z dominikaninem w ramach cyklu "Duchowość kobiety i mężczyzny" organizuje Duszpasterstwo Akademickie KUL.

Nie tylko książki i przesiadywanie w bibliotece wpływają na umysły i postawy wielu osób. Niezwykle ważne są również, jak podkreślają duszpasterze akademiccy KUL, spotkania z ciekawymi osobami, doświadczenie atmosfery takich wydarzeń.

Kolejnym gościem w ramach cyklu „Duchowość kobiety i mężczyzny” będzie o. Adam Szustak, dominikanin znany z oryginalnego sposobu mówienia o Bogu i sprawach codziennych w kontekście wiary.

Spotkanie ze znanym kaznodzieją i rekolekcjonistą już w poniedziałek 11 czerwca w sali 408 Centrum Transferu Wiedzy.

Poprzednim gościem w ramach cyklu, w marcu tego roku, był ks. Piotr Pawlukiewicz. Największa sala w CTW pękała w szwach.

Czytaj także:

Ks. Piotr Pawlukiewicz: By znaleźć życie trzeba stracić jego imitację

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama