Nowy numer 48/2020 Archiwum

Rodzinna gra terenowa podczas Wyścigu Kaczek

Zanim rozpocznie się główna atrakcja festynu - czyli wyścig tysięcy gumowych kaczek, organizatorzy proponują rodzinne zmagania sportowe, kulinarne, zręcznościowe, muzyczne, a także kreatywne zagadki.

Lubelski Wyścig Kaczek odbędzie się po raz piaty, tym razem już w najbliższą niedzielę 27 maja przy terenach zielonych przy Arenie Lublin. To jednak nie tylko tradycyjne zawody gumowych kaczek, to również festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. Warto podkreślić, że Wyścig Kaczek ma charakter charytatywny, a na gruncie lubelskim wprowadzone zostało przez środowiska katolickie w 2014 r.

Dlatego wszyscy ci, którzy lubią wyzwania rodzinne mogą wziąć udział w grze terenowej. Jest to propozycja rodzinnych zmagań sportowych, kulinarnych, zręcznościowych, muzycznych oraz zagadek i zadań kreatywnych.

- Wszystko to z dużą dozą śmiechu, zabawy, zdrowej rywalizacji i przede wszystkim w rodzinnej atmosferze. Dla najlepszych drużyn przewidujemy ciekawe nagrody. Drużyny mogą liczyć od 2 do 5 osób, gdzie przynajmniej jedna osoba musi być pełnoletnia. Nie obowiązują granice wiekowe członków drużyny - informuje Natalia Kulig ze stowarzyszenia Agape w Lublinie.

Terenowa gra rodzinna odbędzie się od 14.00 do 16.00 na terenach zielonych przy Arenie Lublin. - Start przy stanowisku stowarzyszenia Agape. Należy ze sobą zabrać dużą porcję uśmiechu i otwartość na przygodę - podkreśla N. Kulig.

- Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swój udział wysyłając wiadomość na adres: wolontariusze@agape.lublin.pl, a w treści maila należy podać ilość osób oraz skład drużyny, czyli imiona, nazwiska oraz wiek. Trzeba także podać nazwę drużyny oraz wskazać lidera - precyzuje N. Kulig. Można zapisać się do gry terenowej również osobiście przed godziną 14.00 przy stoisku stowarzyszenia Agape. Liczba drużyn ograniczona.


Organizatorami tegorocznego Wyścigu Kaczek, który odbędzie się w niedzielę 27 maja na terenach zielonych przy Arenie Lublin są „Agape” i „Skrzydła dla edukacji”. Festyn rozpocznie się o 14.00, o 16.45 rozpocznie się Wyścig Kaczek VIP, o 17.00 główny Wyścig Kaczek. Godzinę później zostaną ogłoszone oficjalne wyniki. Festyn potrwa do 19.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama