Nowy numer 43/2020 Archiwum

Katolicka Rewolucja w Biznesie w Lublinie

"Moja Firma - Polska Sprawa" - pod takim tytułem odbędzie się w Lublinie konferencja organizowana przez Fundację Wiara w Biznesie i Polską Akademię Biznesu. Trwają zapisy.

Obie organizacje przygotowały 21 bezpłatnych konferencji, które odbywają się w całym kraju od kwietnia do czerwca 2018 r. To spotkania przedstawicieli rządu, Kościoła, ekspertów z dziedziny ekonomii, prawa oraz przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem gospodarczym Polski i działaniem katolickiej nauki społecznej dla rozwoju biznesu.

Jedna z konferencji została zaplanowana w Lublinie. Odbędzie się ona 7 czerwca 2018 r. w Wyższej szkole Nauk Społecznych w Lublinie przy ul. Zamojskiej 47. Rejestracja uczestników od godz. 9.30. Oficjalne otwarcie nastąpi o godz. 10.00. Rejestracji i zapisów można dokonywać również za pomocą strony internetowej.

Wśród celów organizowanych w całym kraju konferencji jest: edukacja w zakresie prawno-społecznym oraz ekonomicznym, przedstawienie rekomendacji dla Ministerstwa Rozwoju oraz Episkopatu Polski płynących od przedsiębiorców dotyczących ekonomii, gospodarki, prawa i kwestii społecznych, integracja małych i średnich przedsiębiorców o światopoglądzie chrześcijańskim, refleksja nad znaczeniem katolickiej nauki społecznej dla biznesu, kształtowanie postaw sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości oraz uczciwości, propagowanie patriotyzmu gospodarczego jako drogi do wzajemnej współpracy, która może przyczynić się do rozwoju indywidualnej firmy, jak i gospodarki krajowej.


Fundacja Wiara w Biznesie powstała w 2015 r. Jej celem jest budowa chrześcijańskiej społeczności i wprowadzanie chrześcijańskich zasad do biznesu. Organizacja realizuje to za pomocą budowy Chrześcijańskich Klubów Biznesu oraz konferencji.

Z kolei Polska Akademia Biznesu powstała w 2013 r. Zajmuje się promowaniem wartości w biznesie poprzez szkolenia, konsultacje biznesowe oraz konferencje.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama