Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ks. Tomasz Jaklewicz zwolniony z funkcji zastępcy redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego"

Obowiązki te pełnił od 2004 r. Był jednocześnie szefem działu Kościół.

12 czerwca abp Wiktor Skworc odwołał ks. Tomasza Jaklewicza z dotychczasowej funkcji i mianował go proboszczem parafii pw. Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach-Brynowie. 

Ks. Tomasz, jak informuje "Gość Katowicki", podkreśla, że choć nie wyklucza współpracy z tygodnikiem, na którą liczy redaktor naczelny GN ks.  Adam Pawlaszczyk, do jego obowiązków będzie teraz należała jednak przede wszystkim praca duszpasterska. 

Na początku roku abp Wiktor Skworc dokonał zmiany na stanowisku redaktora naczelnego tygodnika oraz dyrektora Instytutu Gość Media. Ks. Marka Gancarczyka, dotychczasowego szefa "Gościa" zastąpił ks. Adam Pawlaszczyk. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama