Nowy numer 22/2020 Archiwum

Nie żyje Marek Gędek, ceniony wykładowca i medioznawca

Dysponował bogatym doświadczeniem związanym z prowadzeniem krajowych i regionalnych kampanii medialnych, public relations, reklamowych i marketingowych. Zmarł po ciężkiej chorobie. Jego pogrzeb odbędzie się 20 czerwca.

Swoje doświadczenie medialne zdobywał w wielu firmach jako redaktor naczelny, sekretarz redakcji i wydawca. Urodził się 17 lutego 1965 r. Zmarł w Lublinie 15 czerwca 2018 r. po długiej i ciężkiej chorobie. Był poetą, dziennikarzem, działaczem podziemnych struktur opozycyjnych, medioznawcą i historykiem. Pracował jako adiunkt w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL.

„Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację o śmierci w dniu dzisiejszym naszego Drogiego Kolegi i Przyjaciela, Wykładowcy i Pracownika naszego Instytutu, wspaniałego człowieka, dr. Marka Gędka. Gdy tylko będzie znane miejsce i termin pogrzebu natychmiast Państwa poinformujemy. Drogi Marku - spoczywaj w pokoju...” – napisali współpracownicy z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL na swoim profilu.

Uroczystości pogrzebowe śp. Marka Gędka odbędą się w środę 20 czerwca. Początek o godzinie 12.00 w Kaplicy Cmentarza przy ulicy Lipowej w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama