Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Teraz On" – jest już oficjalny hymn SMAL 2018

Prezentujemy tegoroczny oficjalny hymn Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej, który na żywo wybrzmi w Garbowie już pod koniec wakacji.

Hymn SMAL 2018
Gość Lubelski

Słowa napisał G. Wierzchowski. Muzykę skomponowali: G. Wierzchowski i P. Figarski. Aranżacja i wykonanie: Zespół Chwalmy Pana na Spontana. Autorem teledysku jest natomiast B. Pierepienko.

Tegoroczne Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej odbędzie się już po raz 6. - W tym roku spotkamy się w Garbowie od 23 do 26 sierpnia pod hasłem „Teraz On”. Rekolekcje podczas spotkania poprowadzi ks. dr Andrzej Krasowski – informuje Grzegorz Wierzchowski, rzecznik Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

- Podczas SMAL-u młodzież będzie miała okazję na spotkanie z Bogiem i innymi ludźmi. Zapewnimy również wiele atrakcji w postaci gier terenowych, koncertu GoodGod i Siewców Lednicy – dodaje rzecznik CDM.

Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej - Garbów 2018 patronatem medialnym objął lubelski "Gość Niedzielny".

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL