Jaki wynik meczu Polska-Kolumbia? To będzie mecz o wszystko!

Wynik drugiego meczu na Mundialu w Rosji typuje m.in.: szef lubelskiej policji, metropolita lubelski, artyści, prezydenci miast naszego regionu, dziennikarze i politycy.

Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski stawia zwycięstwo Polski w meczu z Kolumbią 1:0. Mecz zostanie rozegrany już w niedzielę 24 czerwca o godz. 20.00.

Agata Fisz, prezydent Chełma, stawia również na zwycięstwo naszej drużyny z Kolumbią 1:0.

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc stawia na przegraną Biało-Czerwonych z piłkarzami z Ameryki Południowej w stosunku 0:1.

Natomiast abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski, uważa, że pozycja w rankingu FIFA wskazuje na wygraną reprezentacji Polski w meczu z Kolumbią. – Trzeba być optymistą – podkreśla.

Wojciech Cugowski uważa, że drużyna Kolumbii ma dobrych zawodników, można się jej obawiać, ale i my mamy świetnych piłkarzy. Muzyk stawia na wyrównany i zacięty pojedynek. – Uważam, że Polacy zremisują ten mecz 1:1.

Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski, typuje zwycięstwo Polski 2:1. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, podkreśla, że w meczu z Kolumbią liczy na remis. – A będzie o to trudno, bo moim zdaniem Kolumbia jest drużyną, która może nam zagrozić – akcentuje.

Janusz Grobel, prezydent Puław, zaprasza mieszkańców swojego miasta do wspólnego kibicowania do puławskiej strefy kibica, która będzie zlokalizowana w centrum miasta na placu Chopina. Stawia na skromne zwycięstwo Polski w meczu z Kolumbią 1:0.

Łukasz Witt-Michałowski, aktor i reżyser, założyciel i dyrektor lubelskiej Sceny Prapremier InVitro, zdecydował się postawić na remis kadry Adama Nawałki w drugim meczu grupowym z Kolumbią 2:2.

Poseł Sylwester Tułajew stawia na zwycięstwo Polaków w meczu z Kolumbią 1:0. Ks. prof. Antoni Dębiński, rektor KUL, chciałby, aby Polacy wygrali w swoim drugim meczu grupowym 2:0. Natomiast Elwira Przybylska, kanclerz WSPiA, stawia na remis w spotkaniu Polski z Kolumbią 1:1.

Mecenas Stanisław Estreich, dziekan Lubelskiej Okręgowej Rady Adwokackiej, stawia na zwycięstwo Kolumbii 2:1. Małgorzata Siennicka, dziennikarka telewizyjna, postawiła z kolei na wygraną Polaków 2:1.

Agnieszka Krawiec, dziennikarka radiowa, uważa, że nasi przegrają z Kolumbią aż 1:3. Natomiast w finale nadal widzi Niemców i Brazylię.

Ks. Wiesław Kosicki, dyrektor lubelskiej Caritas, uważa, że kolejny mecz w grupie wygramy 1:0. Natomiast dr Wojciech Wciseł, znany z kolekcjonowania szalików piłkarskich i zwiedzania stadionów, typuje remis w meczu Polski z Kolumbią 2:2.

Amerykański pastor Randy Hacker i jednocześnie trener Tytanów Lublin podkreśla, że będzie oglądał mecze Polaków z zainteresowaniem wraz ze swoimi synami w USA. – Stawiam na zwycięstwo Polski w meczu z Kolumbią 2:1 – mówi pewnie.

Mariusz Matera z zespołu Szalom Chełm i Rdza podkreśla, że gdy gra reprezentacja narodowa, to u niego jest zawsze małe święto. – Z tej okazji zawsze muszą być orzeszki i przynajmniej jedno „Jagiełło”. Uważam, że wygramy z Kolumbią 3:1 – podkreśla z uśmiechem.

Małgorzata Paździor-Król, dyrektor Chełmskiego Domu Kultury, mówi, że kiedyś oglądała mecze ze swoim ojcem, a były to czasy, gdy w naszej reprezentacji grał jeszcze m.in. Buncol. – Jej typ to zwycięstwo Polski 3:2.

Weronika Zawistowska, piłkarka nożna Górnika Łęczna i mistrzyni Polski, stawia na remis Biało-Czerwonych w meczu z Kolumbią 1:1.

Do udziału w naszej zabawie zaprosiliśmy również marszałka województwa lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Z kolei Marian Kowalski, kandydat na prezydenta Lublina, podziękował i odmówił udziału w naszej sondzie. Propozycje wyników kolejnych meczów naszej reprezentacji narodowej z Kolumbią i Japonią opublikujemy niebawem. Osoby, które poprawnie wytypują wynik, otrzymają od naszej redakcji upominek.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..