Nowy numer 21/2020 Archiwum

Do lubelskiego seminarium duchownego zgłosiło się sześciu nowych kandydatów

11 lipca zakończyła się pierwsza rekrutacja kandydatów na pierwszy rok do Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Rekrutacja na pierwszy rok trwała od 9 lipca do 11 lipca. - Składała się z egzaminu i rozmowy wstępnej - mówi ks. dr Grzegorz Ogorzałek, ojciec duchowny w lubelskim seminarium.

Do lubelskiego seminarium duchownego zgłosiło się sześciu nowych kandydatów   Nowi kandydaci seminarium.lublin.pl Maciej, Piotr, Salomon, Bartosz, Mateusz i Robert to imiona młodzieńców, którzy zgłosili się do naszego seminarium i pozytywnie przeszli przez proces rekrutacji. Od października rozpoczną proces formacji. Serdecznie im gratulujemy, a tych, którzy zdecydują się jeszcze do nich dołączyć zapraszamy na wrześniową rekrutację – czytamy na stronie seminarium duchownego.

Drugi termin rekrutacji dla kandydatów na pierwszy rok formacji i studiów odbędzie się we wrześniu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama