Nowy numer 22/2020 Archiwum

Powstał teledysk z lubelskiego Marszu Życia

Dopiero na filmie widać, ilu nas było. To wydarzenie stało się inspiracją do powstania hymnu i teledysku.

Marsz dla życia - 2018 official video
Gość Lubelski
- Byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem, ile osób poszło za życiem w Lublinie. Kiedy idziemy w jednej kolumnie trudno ogarnąć wzrokiem wszystkich, ale kamera uchwyciła to znakomicie. Marsz życia jednoczy ludzi z różnych powodów, nie chodzi tylko o poglądy, ale i o możliwość robienia czegoś razem, promowania bliskich nam wartości, dawania świadectwa. Jednym z nich jest hymn marszu, którego słowa napisał Marcin Wąsowski, i do którego udało się stworzyć teledysk - wyjaśnia ks. Mirosław Ładaniak odpowiedzialny za organizację Marszu Życia w Lublinie.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób można obejrzeć migawki z marszu i posłuchać muzyki, którą stworzył Michał Iwanek. Zaśpiewali Magdalena i Łukasz Jemioła.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama