Nowy numer 3/2021 Archiwum

Przed nami najważniejsze wydarzenia sportowe w tym roku

Już w najbliższy piątek rozpoczynają się 94. Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Lublin po 34 latach przerwy znowu stanie się gospodarzem lekkoatletycznych zmagań.

Mistrzostwa w lekkiej atletyce odbędą się w Lublinie już po raz trzeci. Potrwają od 20 do 22 lipca. To będzie pierwsze wydarzenie sportowe na tak wielką skalę na zmodernizowanym stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego. 

Wśród zawodników będziemy mogli zobaczyć największe gwiazdy polskiego sportu. O medale powalczą m.in. Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek, Paweł Wojciechowski. Zobaczymy także wielu lubelskich sportowców. 

– 94. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce będą największym sprawdzianem zmodernizowanego stadionu. To wielkie wyzwanie organizacyjne, ale i prestiż. Lepszego wydarzenia inaugurującego nową erę w historii obiektu przy al. Piłsudskiego 22 nie mogliśmy sobie wymarzyć. Lublin został gospodarzem wydarzenia, w którym będą uczestniczyły największe lekkoatletyczne sławy. Jestem przekonany, że zawody te dostarczą miłośnikom tej dyscypliny z całej Polski niezapomnianych sportowych wrażeń – mówił Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Bilety są dostępne już jedynie na zmagania sportowców w piątek. Można je kupić na stronie ebilet.pl w cenie 5 i 10 zł. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama