Nowy numer 22/2020 Archiwum

Niecodzienna niespodzianka dla zwiedzających przygotowana przez Muzeum Lubelskie

To 600 darmowych wejściówek na 600-lecie fresków Kaplicy Trójcy Świętej!

Kaplica Trójcy Świętej to jeden z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i w Europie. To doskonałe zespolenie gotyckiej architektury z bizantyńsko-ruską polichromią wnętrza.

Czytaj także: Czy anioły z Kaplicy Trójcy Świętej zastąpią lubelskiego koziołka?

- W jubileuszowym roku 600-lecia ukończenia fresków Kaplicy Trójcy Świętej przygotowaliśmy dla naszych gości dokładnie 600 wejściówek, umożliwiających bezpłatne zwiedzenie zabytku - tłumaczą organizatorzy.

Jak otrzymać wejściówkę? Wystarczy przyjść na Zamek Lubelski 10 sierpnia 2018 r. w godzinach otwarcia Muzeum, czyli od 10.00 do 18.00 i odpowiedzieć na pytanie dotyczące zabytku.

Jedna osoba może uzyskać tylko jedną wejściówkę, którą będzie można wykorzystać w dowolnym terminie. Dlatego warto przyjść na Zamek w Lublinie z kimś jeszcze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama