Nowy numer 33/2018 Archiwum

Do SMAL-u gotowi!

To takie miejsce, gdzie jak okiem sięgnąć są młodzi ludzie otwarci na to, co Pan Bóg ma im do powiedzenia, i słuchają siebie nawzajem. Warto tu zajrzeć pod koniec wakacji.

Przed nami 6. edycja SMAL-u, czyli Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. To cykliczne wydarzenie jest organizowane przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży we współpracy z wieloma wspólnotami naszej diecezji.

− #SMAL2018 jest wspaniałą okazją do spotkania dawno niewidzianych przyjaciół. Nie zabraknie również czasu na poznanie wielu nowych, wyznających te same chrześcijańskie wartości. To piękne doświadczenie wspólnoty i wiary przepełnionej miłością, a także współpracą i radością – mówią osoby z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży, zaangażowane w przygotowanie spotkania w Garbowie.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma