Nowy numer 33/2018 Archiwum

Policjanci na pielgrzymce

To już szósty raz, kiedy pielgrzymowali na dwóch kółkach do MB Częstochowskiej, wioząc intencje swoje oraz swoich bliskich.

Wyruszyli 20 lipca spod archikatedry lubelskiej, bezpośrednio po Mszy Świętej. − W tym roku świętujemy 100. rocznicę odzyskania niepodległości, dlatego nie patrzymy tylko w przyszłość i teraźniejszość, choć to najważniejsze, ale spoglądamy też na historię, na tych, którzy tworzyli zręby państwowości polskiej, zręby Policji. Chcemy się uczyć poprzez tę historię, by kontynuować i przejmować to, co dobre, i unikać tego, co słabe i złe. Chcemy się uczyć wspólnoty, chcemy rozmawiać, modlić się − mówi ks. Bogdan Zagórski, kapelan Policji Województwa Lubelskiego.

Dostępne jest 18% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma