Nowy numer 21/2020 Archiwum

Jak wakacje, to tylko w dobrym towarzystwie

Kolorowe farby, malunki na chodnikach, gry i zabawy. To tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci w okresie wakacyjnym w różnych dzielnicach Lublina.

Akcja „Dobre wakacje w dobrym towarzystwie” to wydarzenie organizowana przez Centrum Wolontariatu w Lublinie. Dzieci z różnych dzielnic miasta mogą spędzić czas z wolontariuszami w każdy dzień tygodnia.

- Celem tej akcji jest zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci poprzez animacje, zabawę i integrację. Wymyślamy gry i zabawy, jak choćby malowanie buzi. Później przygotowujemy mały poczęstunek, aby nikt nie chodził głodny - mówi Justyna Głodek, koordynatorka akcji. 

Coroczna inicjatywa Centrum Wolontariatu rozpoczęła się 23 czerwca i potrwa do końca sierpnia. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, nie obowiązują żadne zapisy. Zainteresowani mogą przychodzić od godziny 10.00 do 13.00. 
Wolontariusze będą czekać na dzieci jeszcze przez blisko dwa tygodnie wakacji: w poniedziałki za Cukrownią, we wtorki przy kościele Trójcy Przenajświętszej na Felinie, we środy na osiedlu LSM, w czwartek w bronowickim parku, w piątek przy Szkole Podstawowej nr 30 na os. Nałkowskich.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama