Nowy numer 23/2020 Archiwum

Trwają poszukiwania 49-letniego lekarza. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął

Tomasz Sodolski, lekarz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie i Top-Medical w Lublinie, do tej pory nie wrócił do domu. Rodzina nie ma o nim żadnych wieści.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach poszukują zaginionego Tomasza Sodolskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 26 sierpnia wieczorem i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Może poruszać się rowerem. Ktokolwiek widział zaginionego bądź zna miejsce jego pobytu proszony jest kontakt z Policją pod nr. tel.: (81) 516 13 10 lub 112.

Policja nie posiada informacji, jak mężczyzna był ubrany w momencie opuszczenia domu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama