Nowy numer 44/2020 Archiwum

Jesteś fanem żużla – oddaj krew

Speed Car Motor zachęca swoich kibiców do dzielenia się najcenniejszym darem, w zamian za wejściówkę na mecz.

Już 8 września, po zwycięstwie na Łotwie, na stadionie żużlowym przy al. Zygmuntowskich 5 zawodnicy Speed Car Motor powalczą o awans do finału play-off.

Lubelscy żużlowcy zmierzą się z Lokomotiv Daugavpils. Wcześniej jednak przed Areną Lublin odbędzie się wyjątkowa akcja pod hasłem "Oddajemy krew bez hamulców".  Pobór krwi zaplanowano w godzinach 10:00 – 14:00. Później wszyscy przejdą na stadion przy al. Zygmuntowskich, by dopingować naszych zawodników w walce o finał. 

Akcję "Oddajemy krew bez hamulców" zapoczątkowali kibice Speedway Fans Stal Rzeszów w 2015 r. Przy każdej edycji nominują oni inny ośrodek żużlowy w Polsce do rywalizacji w ilości oddanej krwi. W tym roku przyszedł czas na Lublin. 

Do włączenia się w tę wyjątkową charytatywną akcję zaproszeni są wszyscy zdrowi i pełnoletni fani żużla, ale także ci, którzy chcą ratować życie innych ludzi. Każdy, kto odda krew, otrzyma wejściówkę na mecz z Lokomotiv Daugavpils. 

W Lublinie organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla, "Speedway Euphoria" oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama