Nowy numer 49/2020 Archiwum

Zakończyła się druga rekrutacja dla kandydatów do seminarium duchownego w Lublinie

Wszyscy pozytywnie przeszli rozmowy wstępne i egzaminy. Łącznie, biorąc pod uwagę wyniki letniej i jesiennej rekrutacji, w październiku formację rozpocznie 13 alumnów.

Zakończyła się wrześniowa rekrutacja kandydatów na pierwszy rok studiów i formacji w lubelskim seminarium duchownym. Tym razem zgłosiło się 7 młodych mężczyzn. 'Wszyscy  pozytywnie przeszli rozmowy wstępne i egzaminy. Teraz z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie nowego roku akademickiego i formacyjnego" - czytamy na oficjalnej stronie seminarium.

Pierwsza rekrutacja trwała od 9 do 11 lipca tego roku, o czym informowaliśmy w naszym serwisie. Zgłosiło się wtedy 6 kandydatów.

Zakończyła się druga rekrutacja dla kandydatów do seminarium duchownego w Lublinie   Uczestnicy letniej rekrutacji MSD Lublin Jeżeli żaden z kandydatów nie zmieni swojej decyzji, w październiku nowy rok studiów i formacji w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie rozpocznie 13 alumnów.

Warto przy tej okazji zauważyć, że przy ul. Wyszyńskiego 6 mieści się również seminarium dla kleryków obrządku greckokatolickiego. O pełnej liczbie kandydatów do tego seminarium poinformujemy w październiku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama