Nowy numer 23/2020 Archiwum

Poszukiwani statyści do jednego z najpopularniejszych polskich seriali

Każdy, kto ma ochotę pojawić się na planie trzeciej serii filmu "Wojenne dziewczyny", powinien 30 września pojawić się w Trybunale Koronnym.

Casting odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinach od 12.00 do 18.00 na parterze Trybunału Koronnego.

W związku z planowanymi dużymi scenami zbiorowymi agencja poszukująca statystów zaprasza osoby od 6 do 70 roku życia. Poszukiwane są osoby o naturalnym kolorze włosów (ewentualnie włosy farbowane w naturalnym odcieniu, bez tatuaży w widocznych miejscach – kark, dłonie).

Serial będzie realizowany w Lublinie w okresie od 7 do 18 października. Mile widziani są statyści, którzy już pojawili się już na planie filmowym, ale także ci, którzy chcą przeżyć ciekawą przygodę.

Serial "Wojenne dziewczyny" zadebiutował na ekranach telewizorów w Polsce 5 marca 2017 r. 

Film, którego reżyserem jest Michał Rogalski, opowiada o losach trzech młodych kobiet w czasie II wojny światowej: o Ewce, Irce i Marysi. Każda z nich pochodzi z innego środowiska, a ich losy łączą się w okupowanej Warszawie. W rolach głównych występują: Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander i Marta Mazurek. W obsadzie znaleźli się także m.in. Danuta Stenka i Michał Czernecki.

Producentem filmu jest Akson Studio. Ten sam producent nakręcił także "Czas honoru".

"Wojenne dziewczyny" – jak informowała w Lublinie przed premierą filmu Magdalena Badura, kierownik produkcji – jest żeńską odpowiedzią na męski punkt widzenia na wojnę. 

Większość scen plenerowych kręcono jak do tej pory w Lublinie, który zagrał okupowaną Warszawę, ale zagrał też sam siebie. Producent już w momencie debiutu filmu w Lublinie zapowiadał, że jeśli serial się spodoba, będą kręcone kolejne odcinki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • gryfeza
  30.09.2018 09:21
  Polecam grupę rekonstrukcyjną Radzanovia z Radzanowa.Zdjęcia na profilu Cyprian Nowakowski,Wiesława Zakrzewska,Małgorzata Kaminska.Super grupa,doskonali aktorzy
  doceń 0
 • gryfeza
  30.09.2018 09:23
  Każdy, kto ma ochotę pojawić się na planie trzeciej serii filmu "Wojenne dziewczyny", powinien 30 września pojawić się w Trybunale Koronnym.Komentarz wyżej
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama