Nowy numer 41/2019 Archiwum

Bóg ciągle czyni cuda

Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy mieli możliwość uczestniczenia w Mszach św. z modlitwą o uzdrowienie, odbywających się m.in. w kościele księży pallotynów przy al. Warszawskiej w Lublinie.

Msze z modlitwą o uzdrowienie w kościele przy ul. Warszawskiej od lat przyciągają tłumy wiernych, nie tylko z Lublina i okolic, ale także spoza naszej diecezji.

Ludzie modlą się tu często blisko trzy godziny, stojąc bądź klęcząc, i nie patrzą na zegarek. Przychodzą, by otrzymać to, czego Pan Bóg dla nich pragnie. 

Po wakacyjnej przerwie te nabożeństwa znów powracają. Tym razem jednak odbywać się będą nie w drugą, ale w pierwszą środę miesiąca. Prowadził je będzie ks. Krzysztof Kralka i zespół uwielbieniowy "Razem za Jezusem". 

Na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie do pallotynów przybywają różni ludzie, zarówno starsi jak i młodsi, ci, którzy potrzebują uzdrowienia fizycznego lub duchowego, ale też tacy, którzy chcą Bogu podziękować za wszelkie otrzymane łaski. 

Ks. Krzysztof Kralka za każdym razem zwraca uwagę na to, że Bóg jest dobry dla wszystkich swoich dzieci i wszystkich kocha. – Nie należy jednak nastawiać się na jakieś spektakularne bądź nadzwyczajne rzeczy. Będą, to będą, nie, to nie. Bo nie chodzi tylko o to, by Bóg uzdrowił żołądki czy kręgosłupy. To jest najmniej istotne. Chodzi o nową jakość życia. Chodzi o życie w obfitości – zaznacza duszpasterz. 

Pierwsze spotkanie modlitewne odbędzie się już 3 października. Jak zwykle rozpocznie się Mszą św. o godz. 18. Po niej zaplanowana jest adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia. 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL