Nowy numer 22/2020 Archiwum

Siostra Małgorzata Chmielewska wygłosi rekolekcje dla studentów w Lublinie

Duszpasterze kościoła akademickiego KUL przekonują, że warto zacząć rok akademicki ze słowem Bożym.

Żeby dobrze zacząć rok akademicki, nie wystarczy znaleźć fajne lokum blisko uczelni, czy też trafić do grupy mniej wymagającego wykładowcy.

O tym, co jest najważniejsze, dobrze wiedzą duszpasterze akademiccy KUL, którzy tym razem do podzielenia się Dobrą Nowiną zaprosili przełożoną Wspólnoty Chleb Życia, znaną w całej Polsce s. Małgorzatę Chmielewską. 

Zakonnica na różne sposoby pomaga potrzebującym, a przede wszystkim, jak sama podkreśla, jest z nimi. Wspólnota Chleb Życia, którą w Polsce kieruje, prowadzi noclegownie dla bezdomnych oraz daje zatrudnienie osobom nie radzącym sobie na rynku pracy. Oprócz tego s. Chmielewska  tłumaczy prawdy wiary na swoim blogu: siostramalgorzata.chlebzycia.org

W Lublinie s. Małgorzata będzie się starała odpowiedzieć na pytanie, gdzie mieszka nasz Nauczyciel. 

Rekolekcje rozpoczną się 16 października i potrwają trzy dni. S. Chmielewska swoje nauki będzie głosiła każdego dnia po Mszy św. o godz. 19 w kościele akademickim KUL. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama