Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wybitny pianista prof. Zbigniew Raubo na gali jubileuszowej naszego tygodnika

9 października Mszą św. o godz. 19 w archikatedrze zainaugurowane zostaną uroczyste trzydniowe obchody 20-lecia działalności lubelskiego "Gościa".

Świętowanie rozpocznie Msza św. pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika, na którą zaproszeni są wszyscy czytelnicy, przyjaciele i współpracownicy naszej gazety. 

10 października zaplanowana została uroczysta gala 20-lecia lubelskiego „Gościa Niedzielnego” w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, połączona z recitalem fortepianowym prof. Zbigniewa Raubo. Artysta zagra utwory Beethovena, Chopina, Schuberta. Gala przewidziana jest dla zaproszonych gości.

Ostatni dzień jubileuszu to ogólnopolska konferencja zatytułowana: „Kościół, media, społeczeństwo”. Konferencja rozpocznie się o godz. 10 w Centrum Transferu Wiedzy KUL w sali 113, przy al. Racławickich (budynek naprzeciwko kościoła akademickiego KUL). Wydarzenie otworzy ks. prof. Andrzej Kiciński, prorektor KUL.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. W konferencji mogą uczestniczyć zarówno studenci, pracownicy naukowi, jak i osoby spoza środowisk uniwersyteckich interesujące się tematem Kościoła, także w kontekście sytuacji kryzysowych. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama