Nowy numer 46/2018 Archiwum

Chrześcijańskie kino w Bajce

Waldemar Niedźwiedź był jednym z inicjatorów powstania wyjątkowego festiwalu filmowego, który już po raz trzeci będzie odbywał się w siedmiu miastach w Polsce.

Kino Bajka jest jedynym nieprzerwanie działającym od momentu powstania kinem jednosalowym w mieście. Mimo że nie może konkurować z multipleksami, szczególnie jeśli chodzi o liczebność młodzieży na seansach, radzi sobie coraz lepiej. Żeby przyciągnąć widzów, proponuje tańsze bilety: organizuje tzw. tanie poniedziałki i specjalne seanse dla seniorów. Od kilku tygodni może się poszczycić także drugą, nowoczesną salą kinową.

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy