GN 21/2020 Archiwum

Dynamiczny miesiąc w lubelskim seminarium duchownym

Odbyły się uroczystości patriotyczne, dzień skupienia, a już za kilka dni nastąpią obłóczyny alumnów trzeciego roku i „Cecylianka”. Prezentujemy też wideo z oryginalnym filmem z udziałem diakona.

Dk. Tomasz zaczepiał ludzi na Krakowskim Przedmieściu
MSD Lublin

Alumni lubelskiego seminarium wraz z wychowawcami uczestniczyli w akademii patriotycznej, Mszy św. z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także w listopadowym dniu skupienia.

Dynamiczny miesiąc w lubelskim seminarium duchownym   Alumni podczas akademii patriotycznej Seminarium Duchowne w Lublinie W najbliższym czasie alumni trzeciego roku założą po raz pierwszy sutanny. Mszy św. 17 listopada, z udziałem rodzin i bliskich kleryków w kościele seminaryjnym, będzie przewodniczył abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski. Czytaj także: Obłóczyny w lubelskim seminarium.

Z kolei 16 października w murach seminarium przy ul. Wyszyńskiego 6 w Lublinie rozpocznie się „Cecylianka”, czyli Dni Muzyki Chrześcijańskiej.

Program:

  • 16 listopada (piątek) – godz. 20.00, w kościele seminaryjnym uwielbienie z zespołem GUADALUPE,
  • 17 listopada (sobota) – godz. 19.00, w auli seminaryjnej koncert patriotyczno-uwielbieniowy WOLNOŚĆ JEST W NAS wykonają połączone dwa chóry: Chadek Gospel Choir oraz Świdnik Gospel Choir, które poprowadzi dyrygent Grzegorz Głuch,
  • 18 listopada (niedziela) – godz. 19.00, w auli seminaryjnej Teatr ITP wystąpi ze spektaklem muzycznym IFIGENIA.

Wydarzenie skierowane jest do młodzieży oraz dorosłych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama