Nowy numer 23/2020 Archiwum

Lubelszczyzna ma nowego marszałka

Został nim Jarosław Stawiarski, dotychczasowy wiceminister sportu i turystyki.

Jarosław Stawiarski ma 55 lat, pochodzi z Kraśnika i jest absolwentem historii UMCS.

Przez wiele lat pracował jako nauczyciel w kraśnickich szkołach. Był starostą powiatu kraśnickiego i zastępcą burmistrza Kraśnika. Swojego czasu związany z AWS, Partią Centrum, aktualnie sprawuje mandat poselski z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i jest  wiceministrem sportu i turystyki.

Decyzję o powołaniu J. Stawiarskiego na marszałka podjął Komitet Polityczny PiS. Wiadomo też, że funkcję wicemarszałków obejmą Zbigniew Wojciechowski, były wiceprezydent Lublina, i Dariusz Stefaniuk, były prezydent Białej Podlaskiej. Członkami zarządu będą Bogna Bender-Motyka oraz Zdzisław Szwed.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama