Nowy numer 21/2020 Archiwum

Niebawem 10. edycja Targów Sakralnych w Lublinie

Imprezą towarzyszącą, jak podaje serwis archidiecezji lubelskiej, będzie Forum Charyzmatyczne.

Także w tym roku wystawcy zaprezentują szeroki asortyment produktów, które służą poprawie estetyki obiektów sakralnych, ich funkcjonalności i praktyczności. - Wśród zaproszonych wystawców są między innymi firmy zajmujące się budownictwem i architekturą obiektów sakralnych, producenci nagłośnienia i ogrzewania kościołów, ale też producenci odzieży, czy innych rzeczy potrzebnych do codziennego funkcjonowania osób duchownych. Pojawią się wydawnictwa, fundacje i stowarzyszenia katolickie, biura podróży organizujące pielgrzymki oraz sklepy z dewocjonaliami. Na Lubsacro 2018 gościć będą również artyści zajmujący się sztuką sakralną – informują organizatorzy.

Dwudniowe targi sakralne Lubsacro rozpoczną się 8 grudnia. - Imprezą towarzyszącą będzie Forum Charyzmatyczne, organizowane w dwóch lokalizacjach: na terenie Targów Lublin S.A., przy ulicy Dworcowej 11 oraz w lubelskim Centrum Spotkania Kultur – informuje serwis archidiecezji.

8 grudnia w siedzibie Targów Lublin odbędzie się 24-godzinne czuwanie „LublinUwielbia”. W programie znalazły się konferencje znanych gości, modlitwa uwielbienia, Msza św. oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała poprowadzi charyzmatyk o. Józef Witko. W modlitwie będą uczestniczyć również: Wspólnota Guadalupe, Emannuel Gospel, Razem za Jezusem, Wspólnota Betania oraz inne wspólnoty charyzmatyczne archidiecezji lubelskiej. Natomiast forum w CSK zaplanowano na 7 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama