Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wielki koncert dla Polski w Lubartowie

Podopieczni Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury zaśpiewali i zatańczyli dla Niepodległej.

Koncert odbył się pod hasłem "Sto lat Polsko".

Na gościnnej scenie Zespołu Szkół nr 2 zaprezentowało się ponad 90 wykonawców z pracowni muzycznej i tanecznej, a widownię szczelnie wypełniły rodziny małych artystów. Wystąpili podopieczni pani Grażyny Grymuzy, Anny Kozak - soliści, duety i zespoły wokalne „Okruszek, „Złote nutki”, „Szkraby”, „Do kwadratu”, Jolanty Grabowskiej - „Releve” oraz Elizy Maruszak „Motylki” i „Baleriny”.

Specjalny pokaz musztry poprowadziła z tancerzami z zespołów „Sprind dance” i „Free Steps” wychowanka pracowni tanecznej - Natalia Grabowska, uczennica szkoły wojskowej. Na koniec koncertu dzieci wspólnie zatańczyły poloneza.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie jest placówką wychowania pozaszkolnego, realizującą misję rozwijania i pielęgnowania talentów dzieci i młodzieży z całego powiatu lubartowskiego.

PMDK istnieje od 1980 r. W ciągu 37 lat działalności wychował całe rzesze artystów, animatorów i miłośników sztuki oraz świadomych odbiorców kultury.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama