Nowy numer 39/2023 Archiwum

Kawa z księdzem po Roratach? Dlaczego nie!

Taką formę przygotowania do świąt Bożego Narodzenia proponuje lubelska księgarnia św. Pawła, która w Adwencie w każdy czwartek zaprasza na spotkanie z lubelskimi duszpasterzami.

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już 6 grudnia w mikołajki.

W godzinach od 8 do 10 rano w siedzibie księgarni św. Pawła przy ul. Królewskiej będzie można wypić pyszną darmową kawę i wysłuchać adwentowego nauczania. Duszpasterzem, który pierwszy przybliży sposoby przygotowania się na przyjście Pana Jezusa będzie ks. Damian Dorot. 

- Naszą misją jest ewangelizacja, dlatego nieustannie szukamy różnych możliwości na przyciągnięcie ludzi do Pana Boga - mówi Paweł Lipa, kierownik księgarni św. Pawła. - Tym razem postanowiliśmy zaprosić wszystkich, bez względu na wiek, na wyjątkowe spotkania zaraz po Roratach, które kończą się w centrum miasta ok. godz. 8. Będzie dobra kawa, ciasto i na pewno świetna atmosfera. Każdy z duszpasterzy, którzy poprowadzą nauczanie, ma też swoją formułę spotkania, której nie chcemy zdradzać.

Na uczestników kawy po Roratach czeka też specjalna adwentowa niespodzianka. - Przygotowaliśmy kalendarz adwentowy i każdego dnia oferujemy możliwość nabycia jednej konkretnej książki z 35 proc. rabatem - mówi P. Lipa. - Mamy też specjalny kącik dla dzieci, więc zachęcamy do przyjścia z maluchami. Na pewno nie będą się nudzić a dodatkowo czekają na nich także wyjątkowe prezenty. 

Pierwsze spotkanie przy kawie po Roratach już w najbliższy czwartek. Kolejne - 13 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast