Nowy numer 22/2020 Archiwum

Przyjdź i uwielbiaj... przed Narodzeniem

Zespół Razem za Jezusem oraz młodzi z Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji zapraszają na wyjątkową noc uwielbienia do parafii pw. Wieczerzy Pańskiej w Lublinie.

- Powróciliśmy z takimi spotkaniami po przerwie i aktualnie organizujemy je raz w miesiącu w środę - mówi Szymon Jakimowicz z zespołu Razem za Jezusem. - Przychodzą na nie ludzie w różnym wieku zarówno młodsi, jak i starsi. Razem się modlimy i oddajemy Panu Bogu chwałę. 

Tym razem będzie wyjątkowa okazja, by uwielbić Boga w czasie oczekiwania na Jego narodziny.

- Zapraszamy każdego, kto chce razem z nami uwielbiać Pana Boga 19 grudnia na godzinę 20 do kaplicy Bożego Miłosierdzia w kościele Wieczerzy Pańskiej - informuje Sz. Jakimowicz. - W czasie spotkania zaplanowana jest konferencja oraz świadectwo, które dadzą młodzi związani z PSNE. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama