Nowy numer 44/2020 Archiwum

Dni skupienia w lubelskim seminarium dla młodych mężczyzn

Trzeba mieć ukończone 16 lat, aby uczestniczyć w dniach skupienia zatytułowanych "Stanąć po stronie Chrystusa".

Dni skupienia dla mężczyzn rozeznających swoje powołanie, szukających pogłębienia życia duchownego odbędą się w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie, które mieści się przy ul. Wyszyńskiego 6.

Spotkanie rozpocznie się 28 grudnia 2018 r. o godz. 13, zakończy również o godz. 13. dzień później. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 grudnia. Wystarczy wysłać mail na adres: aflis@diecezja.lublin.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 781 512 460. Należy zabrać ze sobą rzeczy osobiste, Pismo św. i różaniec. Dni skupienia dla uczestników są bezpłatne.

"Każdy człowiek pragnie być szczęśliwym, kochać i być kochanym, odnaleźć w życiu sens i wartość oraz jakieś swoje miejsce pośród innych. Wszystko to staje się możliwe, jeśli spotka się w życiu Chrystusa i pójdzie za Nim" - wyjaśniają organizatorzy.

"Jeśli pragniesz rozpoznawać obecność Chrystusa w swoim życiu, wchodzić z Nim w dialog przez modlitwę we wspólnocie Kościoła, to przyjedź do Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie na dni skupienia dla osób rozeznających swoje powołanie" - zachęcają.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama