Nowy numer 23/2020 Archiwum

Puławianie zapraszają na wielki Festiwal Kolęd

Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu może wziąć każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Warunkiem jest posiadanie muzycznego talentu.

Imprezę na skalę ogólnopolską już po raz 24. organizuje puławski "Dom Chemika" przy wsparciu parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży "Miłość" oraz Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji, Kultury i Sportu "Wspólnie". 

Inicjatorem i pomysłodawcą całego festiwalu jest Zbigniew Śliwiński obecny dyrektor "Domu Chemika".

- Po raz kolejny mam ogromną przyjemność zaprosić przedstawicieli parafii, szkół, różnego rodzaju placówek do udziału w 24. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd. To wyjątkowe wydarzenie łączy w sobie piękną, polską tradycję śpiewania kolęd z zachwycającym poziomem muzycznych prezentacji - mówi Z. Śliwiński. -  Niech tegoroczny Festiwal będzie czasem życiowej radości, religijnej refleksji i niepowtarzalnych wrażeń artystycznych.

Do udziału w Festiwalu zaproszeni są uczestnicy w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne można prezentować w występach indywidualnych, zespołowych oraz rodzinnych. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 stycznia 2019 r., wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: Festiwal kolęd

Występy konkursowe potrwają 5 dni. Pierwsze prezentacje rozpoczną się w czwartek i piątek, 17 i 18 stycznia, a następne po weekendowej przerwie, od 21 do 23 stycznia. Przesłuchania będą odbywały się w dwóch blokach: od godz. 09.00 (pierwszy blok) oraz od godz. 15.00 (drugi blok).

W związku z trwającą modernizacją POK „Dom Chemika” prezentacje konkursowe XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2019 odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.

Organizatorzy festiwalu zachęcają także wszystkich do udziału w konkursie na wykonanie przestrzennej szopki bożonarodzeniowej. Szopka może być wykonana dowolną techniką indywidualnie lub zespołowo przez dzieci, młodzież, dorosłych oraz w kategorii rodzinnej. Wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczać w dniu 22 stycznia 2019 r. w godz. od 09.00 do 17.00 do Galerii ANEKS w POK "Dom Chemika".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama