Nowy numer 33/2019 Archiwum

Przed nami Niedziela Świętej Rodziny

W naszych rodzinach wzrastają święci. Warto o tym pamiętać i w sposób szczególny celebrować nadchodzącą niedzielę, która jest dedykowana Świętej Rodzinie.

Na uroczystości poświęcone Świętej Rodzinie zaprasza lubelska parafia na Czubach nosząca jej wezwanie.

- Od kilku lat w naszej parafii organizujemy przed odpustem parafialnym Papieskie Dni Rodziny. To okazja zarówno do duchowego przyjrzenia się sobie i swojej rodzinie w oparciu o słowo Boże, jak i możliwość rodzinnego spędzania czasu poprzez udział w różnych koncertach, na które zapraszamy do naszego kościoła - mówi ks. Tadeusz Pajurek, proboszcz parafii Świętej Rodziny w Lublinie.

29 GRUDNIA 2018 ROKU (SOBOTA)

Godz. 19.00 - koncert „Kolędowanie z muzyką klasyczną i nie tylko…” w wykonaniu Margaryty Nagaievy z przyjaciółmi.

30 GRUDNIA 2018 ROKU (NIEDZIELA) - ODPUST PARAFIALNY

Godz. 10.00 - Msza św. w intencji małżeństw obchodzących jubileusz małżeński. Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi abp Stanisław Wielgus.

Godz. 11.30 - Suma odpustowa. Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi bp Artur Miziński – sekretarz Episkopatu Polski.

Godz. 19.00 - koncert z okazji Bożego Narodzenia oraz jubileuszu 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę z udziałem Romualda Lipko, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, Ewy Szlachcic, Moniki Rapy, Marty Świątej-Staniendy, Aleksandry Wapińskiej. Wydarzenie o charakterze patriotycznym będzie połączone ze wspólnym kolędowaniem i kultywowaniem polskich tradycji świątecznych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL