Nowy numer 22/2020 Archiwum

Czas rozeznawania - młodzi w seminarium

Młodzi mężczyźni, którzy rozeznają, jaki jest Boży plan dla ich życia, uczestniczyli w dniach skupienia w lubelskim seminarium.

28 i 29 grudnia odbyły się w seminarium dni skupienia dla młodych mężczyzn chcących usłyszeć głos Pana Boga i rozeznać swoje życiowe powołanie.

Goście uczestniczyli w konferencjach, które wygłosił ojciec duchowny ks. Andrzej Flis. Obejrzeli wspólnie film o siostrze Faustynie Kowalskiej, aby utrwalić w sobie prawdziwy obraz Pana Boga jako miłosiernego Ojca.

W centrum tych dni znajdowała się Eucharystia i modlitwy. Odbyły się również liczne rozmowy związane z doświadczeniem działania Pana w życiu. Był też czas na odpowiedzi na pytania odnośnie codziennego funkcjonowania za murami seminarium.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama