Nowy numer 44/2020 Archiwum

Twórcy Małżeńskiej Gry zapraszają na Seminarium Życia Małżeńskiego

Spotkania dla wszystkich małżonków chcących lepiej zrozumieć swój związek, tych, którzy mają dość rutyny i kłótni o "nic" organizuje Domowy Kościół przy parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku.

Prowadzący seminarium Jakub Kołodziej mówi, że ruszają z bardzo ciekawą inicjatywą. - Będzie oczywiście o małżeństwie, które jest bardzo ciekawe, ale też bywa trudne - wyjaśnia psycholog i psychoterapeuta. - Chcemy podpowiedzieć jak się komunikować, bo choć większość z nas wie, to jednak jest to bardzo trudne.

Agnieszka i Jakub Kołodziejowie spróbują odpowiedzieć m.in. na pytanie, dlaczego dwoje dorosłych ludzi, mających szereg społecznych kompetencji, potrafi czasami toczyć spory miesiącami, a nawet latami, choć tak naprawdę wcale tego nie chcą.  

- Dotkniemy różnych doświadczeń, także z dzieciństwa, z czasów małżeństwa, po to by lepiej przyjrzeć się naszemu związkowi, by go lepiej zrozumieć - mówi J. Kołodziej. 

Hasło seminarium brzmi:  "Rozumiesz, czujesz, zmieniasz". 

Organizatorem wydarzenia jest Domowy Kościół przy parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku. Tam też będą odbywały się spotkania. W programie seminarium jest pięć spotkań, w tym wyjątkowa randka małżeńska. Seminarium rusza już 8 stycznia. 

Do udziału w nim zaproszone są małżeństwa, które chcą pogłębić swoją relację i takie, które gdzieś tę relację zgubiły i pragną na nowo odkryć piękno sakramentu małżeństwa. 

Prowadzący seminarium państwo Kołodziejowie, redaktorzy czasopisma "Zbliżenia" oraz Małżeńskiej Gry, od lat prowadzą warsztaty, rekolekcje i wykłady dla małżeństw. 

Zaplanowano cztery otwarte spotkania - co tydzień we wtorek (od 8 stycznia) o godz. 19 w dolnym kościele NMP Matki Kościoła w Świdniku. Seminarium zakończą warsztaty (randka) w Dworze Choiny, na które trzeba się zapisać na stronie: pismozblizenia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama