Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dołącz do Guadalupe!

Wspólnota Guadalupe zaprasza wszystkich, którzy chcą za przykładem św. Maksymiliana Kolbego zdobywać świat dla Niepokalanej.

Guadalupe to wspólnota działająca od kilku lat w Lublinie. Jej założycielką i liderką jest Agnieszka Beszłej.

Szczególnym charyzmatem wspólnoty jest uwielbienie, dlatego też grupa prowadzi wiele spotkań modlitewnych, adorując Najświętszy Sakrament. 

Wspólnota zrzesza także Rodziny Guadalupiańskie. -  Przygotowujemy cotygodniowe spotkania dla małżeństw, dzieci i młodzieży oraz pomagamy w czasie rekolekcji. Chcemy, aby najmłodsi wzrastali w atmosferze wiary i miłości - mówią jej członkowie. 

Guadalupe wydaje również kwartalnik ewangelizacyjny „Czas Maryi”, a zespół nagrywa płyty i teledyski. 

Każdy, kto chciałby dołączyć do wspólnoty, może przyjść na spotkanie, które odbędzie się 5 stycznia w archikatedrze lubelskiej o godz. 9 rano w salce przy kancelarii parafialnej. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama