Nowy numer 21/2020 Archiwum

Najlepsze Liceum i Technikum na Lubelszczyźnie

W opublikowanym przez Fundację Perspektywy rankingu wśród lubelskich liceów najlepsze I LO im. Staszica, wśród techników bezkonkurencyjna szkoła im. Obrońców Lublina 1939 r. w Lublinie.

Fundacja Perspektywy już po raz 21. opublikowała ranking liceów i techników. W naszym regionie wśród liceów ogólnokształcących tym razem najlepiej wypadło liceum, które od wielu już lat cieszy się opinią najlepszego w regionie. 

Liceum Stanisława Staszica zajęło 1. miejsce w województwie lubelskim i 25. w rankingu krajowym. Wyprzedziło o jedną lokatę Pallotyńskie LO im. S. Batorego, które w zeszłym roku zwyciężyło w rankingu województwa lubelskiego, a tym razem zajęło 26. pozycję w kraju i drugą na Lubelszczyźnie. 

Na 3. miejscu w regionie uplasowało się Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi, a na 4. III LO im. Unii Lubelskiej.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w rankingu techników bardzo wysoką lokatę w Polsce zajęło Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 r. w Lublinie. Uplasowało się ono na 5. pozycji w kraju i oczywiście jest najlepszą szkołą techniczną na Lubelszczyźnie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama