Nowy numer 42/2019 Archiwum

Roztańczony i rozśpiewany wieczór pielgrzymów z Lublina w Panamie

Młodzież i duszpasterze z archidiecezji lubelskiej modlą się, tańczą i śpiewają. Wspólnie z Panamczykami spędzają czas w diecezji Chitré.

Młodzież z archidiecezji lubelskiej w Panamie
Gość Lubelski
Polacy stanowią najliczniejszą grupę w Panamie wśród młodzieży europejskiej. Z archidiecezji lubelskiej na Światowe Dni Młodzieży do Panamy pojechało ponad 70 osób.

Pielgrzymi z lublina w diecezji Chitré
Gość Lubelski

Dzięki życzliwości ks. Adama Baba prezentujemy krótki filmik z pobytu w parafii katedralnej diecezji Chitré, gdzie gości lubelska grupa.

34. Światowe Dni Młodzieży Panama 2019 odbędą się od 22 do 27 stycznia 2019 r. w stolicy Panamy. Wybór daty spotkania młodych podyktowany został względami klimatycznymi, gdyż styczeń jest miesiącem letnim, a pora sucha jest odpowiednia do organizowania wydarzeń plenerowych. Tematem spotkania wyznaczonym przez papieża Franciszka są słowa Matki Bożej zaczerpnięte z Ewangelii św. Łukasza: „Oto ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według słowa twego”. Panama jest najmniejszym krajem, który do tej pory organizował ŚDM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL