Już jest nowa płyta zespołu Razem za Jezusem

Ks. Krzysztof Kralka zaprasza na promocję wyjątkowego zapisu muzycznego zatytułowanego "Napełnieni Duchem Świętym".

Zespół Razem za Jezusem pierwszy raz zagrał w czerwcu 2011 r. Był to zarówno pierwszy występ, jak i pierwszy Wieczór Chwały, którego pomysłodawcą był pallotyn ks. Krzysztof Kralka. Oprawę muzyczną stworzyli młodzi ludzie skupieni wokół prowadzonej przez ks. Krzysztofa Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. I to oni z czasem przyjęli nazwę Razem za Jezusem.

W swoim repertuarze Razem za Jezusem ma głównie pieśni uwielbieniowe, znane zarówno w kościołach w Polsce, jak i na całym świecie. Ale zespół tworzy także swoje autorskie piosenki, do których słowa piszą ks. Kralka i wokalistka Paulina Multan, a muzykę tworzy ks. Piotr Spyra.

Najnowsza płyta zespołu zatytułowana "Napełnieni Duchem Świętym" to zapis części koncertu uwielbienia, który Razem za Jezusem zagrał w 2018 r. na rynku w Zamościu podczas uroczystości Bożego Ciała.

Na płycie znajduje się dziesięć wybranych utworów przeplatanych modlitwą. - Razem z zaproszonymi gośćmi i wyjątkową Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, pod batutą Tadeusza Wicherka, przygotowaliśmy piękny duży materiał składający się nie tylko z naszych utworów, ale także pieśni tradycyjnych, bardzo znanych - informuje ks. K. Kralka. - Chcemy zaproponować tę płytę także jako formę modlitwy. Przede wszystkim jednak utwory na niej się znajdujące posiadają piękną aranżację i niesamowite brzmienie. To naprawdę świetnie wyprodukowana płyta. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu i ludzie będą się przy niej modlić.

Płyta zespołu Razem za Jezusem jest już dostępna na stronie internetowej zespołu  i w sklepie duchowym. Natomiast promocja płyty zaplanowana jest już na najbliższą niedzielę 20 stycznia.  - Po Mszy św. o godz. 18 w kościele księży pallotynów przy al. Warszawskiej odbędzie się nasz duży koncert w czasie Wieczoru Chwały z okazji uroczystości św.Wincentego Pallotiego - informuje ks. Krzysztof. - Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..