Nowy numer 22/2020 Archiwum

Chełm. Po Panamie, przed Lizboną

Duszpasterstwo młodzieży Chełma organizuje spotkanie z uczestnikami tegorocznych ŚDM w Panamie.

Spotkanie odbędzie się w kościele pw. Rozesłania Apostołów w Chełmie 4 lutego w dwóch turach. Uczniowie liceów zaproszeni są na godzinę 10, natomiast techników oraz studenci PWSZ w Chełmie na godz. 11.30.

- XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie właśnie się zakończyły. Młodzi z całego świata pod duchowym przewodnictwem papieża Franciszka dzielili się swoją wiarą, ogromnym entuzjazmem oraz zastanawiali się, jak budować lepsze relacje z bliźnimi. Ze wzruszeniem można było oglądać w TVP wydarzenia z Panamy i podziwiać duchowe piękno młodych. W Chełmie pragniemy przybliżyć jak największej rzeszy młodzieży klimat tych panamskich dni - mówią o idei spotkania organizatorzy. 

W programie spotkania będą muzyka, świadectwa uczestników ŚDM w Panamie i krótka konferencja. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama