Nowy numer 44/2020 Archiwum

Bóg mówi do Ciebie! Czy potrafisz Go usłyszeć?

Przed nami wyjątkowe rekolekcje pod hasłem Szkoła Prorocza z udziałem charyzmatycznej ewangelizatorki Marii Vadii.

Weekendowe rekolekcje, które odbędą się od 15 do 17 lutego w Lublinie, organizuje Instytut Ewangelizacji Świata ICPE. Szkoła Prorocza to jedna z wielu szkół organizowanych przez Instytut w całej Polsce, ale też poza granicami naszego kraju.

- Chcemy uczyć ludzi tego, jak być posłusznym Bogu - wyjaśnia dr Anna Saj, koordynator Misji Polskiej ICPE i jednocześnie tegoroczny gość Szkoły. - Naszym celem jest bycie takimi ludźmi, jakimi Bóg nas zaplanował. Zmierzamy w tym kierunku i pragniemy osiągnąć ten cel. Zależy nam na tym, aby Kościół reprezentowany przez wszystkie pokolenia: dorosłych, młodzież i dzieci, wzniósł się na poziom swojego pełnego potencjału - tu, na ziemi. 

Anna Saj podkreśla, że każdy chrześcijanin powinien uczyć się tego, jak rozpoznać Boże plany, aby je realizować. - Często ufamy swojej intuicji, a ta nie zawsze idzie w zgodzie z tym, jak postrzega nas Bóg - tłumaczy ewangelizatorka. - Dlatego musimy szkolić się, aby zawsze rozpoznać głos Boga i nie pomylić się w tym. Jesteśmy Jego dziećmi, naprawdę lubianymi przez Niego. Zostaliśmy wybrani, aby wypełnić Jego szczególny cel - mimo naszych niedoskonałości. Bóg jest po naszej stronie i nie zmienia zdania na nasz temat.

Do udziału w weekendowej Szkole Proroczej zaproszone są osoby w każdym wieku, także najmłodsi. - Chcemy, aby ludzie naprawdę oddawali swoje życie Jezusowi, aby na serio podążali za Nim - mówi A. Saj. - Jesteśmy grupą, która nie chce realizować swojego chrześcijaństwa na pół gwizdka. Wiemy, że odkrycie tego, kim jesteśmy w Chrystusie, nie jest jednorazowym wydarzeniem. Każdy, kto chce do nas dołączyć jest zaproszony. 

Wśród tegorocznych mówców Szkoły pojawią się oprócz dr Anny Saj także amerykańska charyzmatyczka Maria Vadia oraz ks. dr hab. Sławomir Pawłowski, sekretarz KEP ds. ekumenizmu. 

Żeby wziąć udział w szkole, trzeba się zapisać przez formularz na stronie internetowej: Szkoła Prorocza

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama