Nowy numer 7/2019 Archiwum

Przerwana linia

Wśród codziennych spraw do załatwienia i kolorów otaczającego świata nagle ktoś gasi światło. Choroba przychodzi zwykle nieoczekiwanie i zmienia wszystko.

Takich sytuacji zazwyczaj nikt się nie spodziewa. Objawów na pierwszy rzut oka nie widać, choć potem, patrząc z perspektywy czasu, dostrzega się przepowiadające znaki. – Choroby psychiczne mają to do siebie, że zatrzymują ludzi w biegu, najczęściej młodych między 20. a 30. rokiem życia. To ciężkie przypadłości, które − mówiąc obrazowo − powodują przerwę w realizacji życiowych planów – mówi Iwona Paprota, psycholog w Środowiskowym Domu Samopomocy „Misericordia” dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL