Nowy numer 22/2020 Archiwum

Państwowe Muzeum na Majdanku: praca dla studentów

Szukasz ciekawej pracy, która umożliwi zdobycie doświadczenia i kontakt z ludźmi z całego świata? Kurs na przewodnika muzealnego organizowany przez Państwowe Muzeum na Majdanku jest atrakcyjną ofertą.

Państwowe Muzeum na Majdanku organizuje kurs na przewodnika muzealnego dla studentów. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji i wszystkie etapy szkolenia, mogą liczyć na pracę w Muzeum na zasadzie umowy-zlecenia.

Zakwalifikowane osoby wezmą udział w kursie, na który złożą się zajęcia dotyczące historii nazizmu, niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego na Majdanku i metodyki oprowadzania. Po zakończeniu szkolenia odbędzie się egzamin teoretyczny z wiedzy o historii obozu na Majdanku oraz egzamin praktyczny z oprowadzania po ekspozycji muzealnej. Wszyscy, którzy zdadzą oba egzaminy, uzyskają uprawnienia do oprowadzania grup turystycznych w Muzeum na Majdanku.

Na większe szanse w uzyskaniu pracy mogą liczyć studenci filologii obcych. Termin nadsyłania listów motywacyjnych i CV upływa 20 lutego 2019 roku. Udział w kursie jest bezpłatny. Muzeum organizuje szkolenia dla studentów od 2006 r. Tylko w 2018 r. oprowadzili oni po ekspozycji muzealnej ponad 800 grup. Szczegóły dotyczące adresu składania ofert, wymagań formalnych i merytorycznych oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie internetowej Państwowego Muzeum na Majdanku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama