Nowy numer 23/2020 Archiwum

To będzie wielki bal. KSM zaprasza na "oscarową" noc

Lubelska hala MOSiR znowu będzie pękała w szwach. A wszystko za sprawą 25. Balu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z oscarami w tle.

Już 2 marca po raz kolejny młodzi z całej archidiecezji pokażą, że dobra zabawa może odbyć się bez wspomagaczy. KSM Archidiecezji Lubelskiej 5 lat temu otworzyło swoją wewnętrzną imprezę na wszystkich ludzi chcących razem się bawić w dobrej atmosferze.

Co roku bal jest okazją do wspierania różnych inicjatyw charytatywnych. W przeszłości zebrane pieniądze przekazywane były m.in. na budowę ośrodka dla bezdomnych oraz na wyposażenie świetlicy KSM czy remont Wymarzonego Domu Młodych w Częstoborowicach. Także i w tym roku dochód z cegiełek będzie wsparciem dla działań KSM.

Impreza każdego roku ma swój motyw przewodni. Tegorocznym będą "Oscary Dobra". - Chcemy pokazać młodym ludziom, jak ważne są bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi, wsparcie, obecność oraz budowanie odpowiedzialnego społeczeństwa - mówi Paulina Jabłońska, rzecznik prasowy KSM AL. - Podczas jubileuszowego balu młodych nagrodzimy osoby, które swoją postawą szczególnie świadczą o gotowości podjęcia wolontariatu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama