Nowy numer 21/2020 Archiwum

Ks. Krzysztof Kralka podpowie, jak nie zatrzymywać się na drodze rozwoju duchowego

Moderator generalny wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca i jednocześnie dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji poprowadzi wyjątkowe rekolekcje halowe.

Rekolekcje głoszone przez ks. Krzysztofa Kralkę w hali sportowej SP 51 na lubelskim Felinie odbędą się już po raz czwarty.

- Rekolekcje, które będą się odbywać 30 marca pod hasłem „Przełomowe decyzje. Jak nie zatrzymać się w rozwoju duchowym”, są bardzo ważne w procesie formacji i duchowego wzrostu - mówi ks. Krzysztof. - Przychodzą czasem takie doświadczenia jak stagnacja, lęk, duchowy paraliż albo wpadamy w doświadczenia, które uniemożliwiają nam zrobienie kolejnego kroku i pójście dalej. W czasie tych rekolekcji będziemy mówić o tym, by nie zatrzymywać się na drodze duchowego wzrostu. 

Dzięki narzędziom, które uczestnicy rekolekcji otrzymają, w chwili, gdy przyjdzie cierpienie, przeciwność czy pojawi się jakaś wyjątkowa życiowa przeszkoda, jak podkreśla dyrektor PSNE, każdy będzie wiedział, co zrobić, aby iść do przodu, aby wytrwać do końca. 

Rekolekcje i treści w nich zawarte skierowane są zarówno do ludzi formujących się we wspólnotach, jak i wszystkich tych, którzy poważnie myślą o swoim rozwoju duchowym. - Chodzi o to, by iść za Jezusem i nie popełniać błędów, które zatrzymają nas w drodze duchowego rozwoju. 

Zapisy na rekolekcje odbywają się drogą elektroniczną pod adresem: www.snepallotyni.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama